Відбулось засідання Львівської регіональної комісії з реабілітації

Сьогодні, 29 вересня, відбулось чергове засідання Львівської регіональної комісії з реабілітації.

В межах засідання попередньо розглянули 105 заяв про надання статусу потерпілий від репресій та 8 заяв про надання статусу реабілітований.

Відтак, Національній комісії з реабілітації рекомендовано надати статус потерпілий від репресій 64 заявникам.

Нагадуємо, Львівська регіональна комісія з реабілітації є постійно діючим органом, що утворений відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».