Відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 4 вересня,  відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Відповідно до порядку денного засідання обговорено питання Про посилення профілактичних немедикаментозних заходів у зв’язку із зростанням кількості хворих на СОУГО-19 в на території

району та розгляду звернення голови Жовківської міської ради Петра Вихопня.

На території району з початку карантину всього захворіло на корона вірус 756 чол: за липень – 192, за серпень – 198. Лабораторно підтверджених випадків захворюваності на корона вірусну інфекцію за останній тиждень, з 28.08.2020 – 04.09.2020 року, становить 71 ос., з них первинних – 48, повторних – 23. Померло всього 24, за останній тиждень 4 особи. Захворіло всього з початку пандемії медичних працівників – 60, за останній тиждень – 5. Лікарняні ліжка КНП «Жовківська ЦРЛ» переповнені.

Оскільки Жовіквський район віднесено до «помаранчевої зони», за результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішили: усі масові заходи на території району проводити за рішенням районної комісії з питань ТЕБ і НС; голові Жовківської міської ради рекомендувати перенести культурно – масовий захід запланований 06.09.2020 року Жовківською районною організацією політичної партії «Європейська Солідарність» до покращення епідситуації в районі.