Відбулася щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 1 червня, під керівництвом голови райдержадміністрації Романа Черніховського відбулась апаратна нарада, в якій прийняли участь заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти, спорту, роботи силових структур.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

По закінченню наради керівництвом району найважливіші питання було взято на контроль, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.