Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Відбулася апаратна нарада у режимі skype – зв’язку

30 червня  голова Жовківської районної державної адміністрації Роман Черніховський у режимі Skype-конференції провів апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА та державних структур району.

Основну увагу було приділено питанню щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території Жовківського району; про стан захворюваності в районі; про санітарний захист та заходи вжиті з метою попередження поширення корнавірусної інфекції в районі; про ситуацію в районі у вихідні дні щодо дотримання жителями району умов карантину та вжиті заходи з попередження здійснення стихійної торгівлі; про роботу ринків та закладів громадського харчування; про проведену роботу щодо закупівлі житла учасникам АТО.

Підсумовуючи, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності  злагодженої співпраці задля досягнення максимальних результатів, що  так важливо у теперішній, непростий для країни час, виразив сподівання на підтримку та закликав усіх присутніх до конструктивної  роботи.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485