Від початку пандемії кількість ліжок в області для госпіталізації пацієнтів із COVID-19 збільшили у 8 разів

Кількість ліжок, відведених під лікування COVID-19, наразі становить 3465 одиниць. На початку епідемії в області госпітальною базою першої лінії визначили КНП ЛОР «Львівська обласна інфекцiйна клінічна лiкарня», де на той час було 410 ліжок.

«Із наростанням коронавірусної загрози, ми увесь час працювали над залученням нових установ до надання допомоги інфікованим. Тобто від початку карантину ми збільшили кількість ліжок у вісім разів. Іще майже дві тисячі додаткових ліжкомісць має з’явитись у різних лікарнях області», – наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Відтак, кількість відповідних ліжко-місць має бути доведена до близько 6 тисяч.

«Це 50% всіх ліжок, що є в області, які можна відвести під лікування коронавірусної хвороби. При цьому в лікарнях на сьогоднішній ранок перебувають менше двох тисяч пацієнтів», — розповів заступник.

Разом із цим триває процес збільшення й кількості ліжок із підведеним киснем. На сьогодні уже понад 60% ліжок забезпечені киснем.

Прес-служба ОДА