Верховна Рада зняла обмеження на соціальне фінансування

3 листопада Верховна Рада України прийняла закон, яким відновлено фінансування Фондом соціального страхування України окремих страхових виплат, медичних та соціальних послуг, які були припинені.

Відновлено фінансування одноразової допомоги потерпілим (членам їх сімей та особам, які перебували на утриманні померлого).

Також відновлено фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, а саме на:

– санаторно-курортне лікування;
– лікарські засоби та вироби медичного призначення;
– додаткове харчування;
– спеціальний медичний догляд;
– постійний сторонній догляд;
– побутове обслуговування;
– компенсацію витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

Прийнятий закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.