Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

В штабі Олімпійської збірної до ігор в Токіо проходять підготовку 23 спортсмени Львівщини

23 липня цього року відбудуться Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо, які були перенесені на рік через пандемію коронавірусу. До участі у них готуються 23 спортсмени-кандидати від Львівщини.

Серед тих, хто може потрапити на Олімпіаду – борці Львівщини 20-річний Данило Стасюк, у провідній групі, та 21-річний Юрій Ідзінський, у перспективній групі. В елітній групі є одразу 5 борчинь нашої області: Тетяна Кіт, Оксана Лівач, Юлія Ткач, Юлія Хавалджи та Алла Черкасова. До участі в Олімпійських Іграх також готується важкоатлет з Жидачева Володимир Гоза (у перспективній групі).

Велосипедистки Львівщини, які нещодавно вдало виступили на Чемпіонаті Європи, Олена Старікова, Юлія Бірюкова та Тетяна Клімченко готуються до боротьби за олімпійські медалі в елітній групі.

У веслуванні на байдарках і каное Україну можуть представити Юрій Зуб та Сергій Нагорний, обидва – у провідній групі.

Каратист Станіслав Горуна готується до Олімпіади в елітній групі, а Діана Шостак – у провідній. Лучники Львівщини Георгій Іваницький та Сергій Маркевич у також провідній групі, Вероніка Марченко – в елітній, а Жанна Наумова – у перспективній.

Павло Коростильов – майстер кульової стрільби, що є в елітній групі спортсменів-кандидатів на участь в Олімпіаді. У провідній групі з цього виду спорту є представники Львівщини Олександр Петрів, Гліб Кігітов та Яна Чучмарьова. В елітній групі готується до змагань фехтувальниця Ксеня Пантелеєва.

«Золото Олімпійських Ігор – мрія чи не кожного спортсмена. А ще це неабияка гордість для області та країни загалом. Тому ми й надалі намагатимемось створювати максимально комфортні умови для спортсменів, які кандидують на участь в Іграх, а також робитимемо усе можливо, аби на наступній Олімпіаді кількість таких атлетів була ще більшою», – зазначив керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, у Токіо за медалі змагатимуться 11 тисяч спортсменів, які розіграють рекордні 339 комплектів нагород.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485