Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

В області триває реалізація Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян

Станом на 16 вересня в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської  ОДА реалізовано два мікропроєкти.

Зокрема, «Спортивно-реабілітаційний вікенд для молоді з інтелектуальними та фізичними порушеннями» провели на базі відпочинкового комплексу «Шепільська».

Учасниками вікенду були  17 неповносправних вихованці Центру «Дивовижні долоні», який діє при БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ». Учасники мали змогу проявити свою самостійність, втілити в життя теоретичні знання, набуті під час занять з соціально-побутових навичок, відвідали СПА-центр і спортивний зал, у певній мірі відновили свій фізичний та психологічний стан.

Таким чином особи з вадами розумового та опорно-рухового апарату підвищили свій соціальний та фізичний рівень життєдіяльності що дало поштовх до інтеграції в суспільство.

Другий мікропроєкт – «Фізкультурно-оздоровчі вікенди для дітей із сімей у СЖО» (складних життєвих обставинах), провели у «Реколекційно-просвітницькому центрі  «ЕММАНУЇЛ», що у м. Дрогобич.

Проєктом охоплено 44 особи (40 дітей віком 10-12 років та 4 дорослих).

В рамках проєкту відбулося 2 фізкультурно-оздоровчих вікенди, активний відпочинок на природі з метою популяризації здорового способу життя, «живого» спілкування шляхом проведення спортивних заходів для дітей (спортивних змагань, пікніків, командних ігор). Відбулося формування у дітей життєвих навичок, які допоможуть протистояти негативним соціальним впливам шляхом проведення тренінгових занять, присвячених ефективному спілкуванню з ровесниками та резистентності організму людини, яка перебуває в умовах стресу та складних життєвих обставин та профілактиці шкідливих звичок.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485