В області розробляють відеовізитку молоді Львівщини

Сьогодні, 3 липня, Львівська облдержадміністрація спільно з телеканалом «Перший Західний» розпочали відеопроект «Молодь Львівщини: особистості, які надихають».

Відео презентуватиме успішну молодь області у 5-ох сферах: спорт, освіта, медицина, бізнес та військова служба.

Мотиваційна відеовізитка акцентуватиме на емоціях гордості за досягнення молоді та приверне увагу глядачів до успішних молодих особистостей, які вже в ранньому віці мають значні досягнення.

Учасники відео: рекордсмен-важкоатлет Богдан Гоза, акушер перинатального центру Оксана Масник, генетик-біотехнолог Андрій Савчук, дизайнер-фотограф Роксолана Стецько та майор ЗСУ, викладач Академії Сухопутних військ Ярослав Стеців.

Зазначимо, що презентація відеоролика запланована у липні.