В області розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги Славське-Вигода

Розпочато ремонтні роботи на ще одній дорозі, яка ремонтується в межах проекту “Мале карпатське коло”. Про це повідомили у департаменті дорожнього господарства Львівської ОДА.

Відтак, розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого С141515 Славське-Вигода км 4+878 – км 8+100, що в Сколівському району. Ця дорога повинна в подальшому з’єднати Львівську та Івано-Франківську області.

Під час ремонту в поточному році заплановано відремонтувати близько 3,2 км дороги, в межах населених пунктів влаштувати хідники, провести роботи з водовідведення.

На виконання цих робіт з державного дорожнього фонду у 2020 році передбачено 24 млн. гривень.

Роботи виконує підрядна організаціє ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”.