В область надійшли кошти для виплати пільг та субсидій

Понад 187 мільйонів гривень скеровано управлінням соціального захисту райдержадміністрацій та міст обласного значення для забезпечення виплати житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій формі за березень поточного року.

Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Таким чином, 139,5 тисяч домогосподарств отримають кошти для оплати ЖКП як житлову субсидію та понад 24 тисячі пільговиків отримають пільгу у грошовій готівковій формі.

Середній розмір субсидії становить 1155 гривень, пільги – 1074 гривні.

Зазначимо, що з початку 2020 року для виплати пільг і житлових субсидій у грошовій формі скеровано майже 670 мільйонів гривень.