Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

В неділю на Львівщині обиратимуть п’ятьох сільських голів

.26-03-2012

 

В неділю, 15 грудня, на Львівщині відбудуться позачергові вибори п’ятьох сільських голів. У зв’язку з достроковим припиненням повноважень попередніх сільських голів, Верховна Рада України призначила на цей день позачергові вибори Монастирецького сільського голови Жидачівського району, Любельського сільського голови Жовківського району, Банюнинського сільського голови Кам’янка-Бузького району, Семенівського сільського голови Пустомитівського району і Пиратинського сільського голови Радехівського району.

Територіальні виборчі комісії зареєстрували 20 кандидатів на посади сільських голів. На посаду Монастирецького сільського голови балотується 6 кандидатів, Семенівського – 5, Любельського – 4, Банюнинського – 3, Пиратинського – 2. У зв’язку з тим, що голосування проводиться по кількох кандидатах, обраним головою вважатиметься кандидат, який одержить більшість голосів виборців, які візьмуть учать у голосуванні, відносно інших кандидатів.

Відповідно до норм, затверджених постановою Центральної виборчої комісії від 15 вересня 2010 року № 351, дільничні виборчі комісії забезпечені відповідними приміщеннями, обладнанням та інвентарем для підготовки та проведення голосування. Також впроваджено заходи щодо забезпечення громадського порядку та охорони виборчої документації.

На виконання статей 30 та 32 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, відділи ведення Державного реєстру виборців підготували та передали відповідним виборчим комісіям два примірники попередніх і два примірники уточнених списків виборців. Загальна кількість виборців, включених до списків виборців для голосування 15 грудня, склала понад 5800 осіб.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485