Увага! Попередження про погіршення погодних умов

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на Львівщині місцями пориви південного вітру 15 – 20 м/с. На дорогах ожеледиця.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.

За поганих погодних умов, зокрема ожеледиці, водіям транспортних засобів слід бути вкрай уважними. Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних. В разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.