Увага! На Львівщині зберігається надзвичайна пожежна небезпека!

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівської області 20 – 23 вересня по всій території області надзвичайна пожежна небезпека (5 – й клас). Головне управління ДСНС України у Львівській області попереджає, що за таких умов опале листя та суха трава можуть зайнятися у лічені секунди навіть від залишеного недопалка або сірника. Тож закликаємо громадян бути вкрай обережними з вогнем на відкритих територіях, а також під час прибирання присадибних ділянок. В першу чергу, не випалюйте суху траву та сміття, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Пам’ятайте, що при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5 – ого класу, в’їзд на транспорті до лісових масивів, особливо хвойних, заборонено. Також категорично заборонено розведення вогнищ. У лісі не можна полювати з використанням вогнепальної зброї, застосовувати піротехніку й інші вибухові речовини. Лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки збереже від трагічних наслідків. В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!