Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

Щорічно, у третю неділю листопада, в Україні відзначають професійне свято справжніх господарів – День працівників сільського господарства. Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність з сільським господарством привітали голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський, перший заступник голови Любов Дунець, керівник апарату Ганна Богуш.

Очільник району висловив вдячність усім дбайливим господарям, незалежно від форм власності та господарювання, усім, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається та долучався до важливих аграрних справ, та побажав усім працівникам міцного здоров’я та щастя, сімейного затишку та благополуччя, втілення в життя усіх планів, задумів та сподівань на благо розквіту та піднесення добробуту Жовківщини.

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства, кращих працівників сільськогосподарських формувань району та галузі було відзначено Грамотами Жовківської районної державної адміністрації.