Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

Щорічно, у третю неділю листопада, в Україні відзначають професійне свято справжніх господарів – День працівників сільського господарства. Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність з сільським господарством привітали голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський, перший заступник голови Любов Дунець, керівник апарату Ганна Богуш.

Очільник району висловив вдячність усім дбайливим господарям, незалежно від форм власності та господарювання, усім, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається та долучався до важливих аграрних справ, та побажав усім працівникам міцного здоров’я та щастя, сімейного затишку та благополуччя, втілення в життя усіх планів, задумів та сподівань на благо розквіту та піднесення добробуту Жовківщини.

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства, кращих працівників сільськогосподарських формувань району та галузі було відзначено Грамотами Жовківської районної державної адміністрації.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485