Упродовж цього року в області нову родину знайшли 260 дітей-сиріт

На Львівщині упродовж 2020 року 260 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові родини.  Про це повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир  Лис.

Відтак, за цей період усиновили 25 дітей, 204 дитини влаштували під опіку або піклування.

“Створено 4 прийомні сім’ї, в які на виховання та спільне проживання влаштували 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також створено 1 дитячий будинок сімейного типу в який влаштовано 2 дітей. У функціонуючі дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї влаштовано 16 дітей”, – розповів Володимир Лис.

Зазначимо, що в  області функціонує 37 дитячих будинків сімейного типу та 77 прийомних сімей,  в яких виховується та проживають 397 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

23 серпня на Золочівщині відкрили новозбудований ДБСТ.  Там проживає сім’я, що у 2014 році переїхала із Ялти на Львівщину і вже виховує четверо рідних дітей, двох дітей-сиріт  та готова взяти на виховання іще чотирьох сиріт.

Окрім того, завершуються роботи з будівництва дитячого будинку сімейного типу у Наварії на Пустомитівщині. Невдовзі там також оселиться сім’я.

Нагадаємо, діти проживатимуть і виховуватимуться у ДБСТ до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I-IV рівнів акредитації – до його закінчення.

Христина Дмитрик