Упродовж літа педагоги Львівщини пройдуть курс використання технічних засобів навчання, – Олег Паска

Про це сьогодні, 26 травня, у межах брифінгу повідомив директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

За словами Олега Паски, ситуація з впровадженням карантину має дві сторони. Позитивним є те, що і вчителі, і учні мали можливість опанувати засоби дистанційного навчання.

Як зазначив директор департамент освіти і науки Львівської ОДА, за час карантину було враховано усі недоліки цього процесу.

«Відтак, ми надіслали запит в усі заклади загальної освіти. Кожен заклад представив по одному учителю, який проходитиме навчання упродовж літа, аби опанувати використання технічних засобів навчання», – розповів він.

Як зазначив директор під час брифінгу, курси відбудуться з метою, щоб з 1 вересня учителі, які їх заслухали,  стали консультантами у своїх педагогічних колективах.

Загалом, в області понад 1100 працівників освітніх закладів візьмуть участь у такому курсі.

Зазначимо, що з 282 тисяч 291 учня, які навчаються в загальних закладах середньої освіти Львівщини, 14 тисяч 964 учні є випускниками 11-ого класу. Вони завершують навчання в умовах карантину.