УКУ готовий надати допомогу лікарям, які борються з епідемією

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся сьогодні із ректором Українського католицького університету д-р Богданом Прахом, аби обговорити ситуацію, в якій опинилась область у зв’язку із карантином.

Український Католицький Університет готовий надати допомогу владі у забезпеченні режиму карантину. УКУ може надати у разі потреби гуртожиток для проживання та автотранспорт для перевезення лікарів. Також студенти-волонтери університету готові разом із соціальними службами заопікуватись одинокими старшими людьми і допомогти їм із закупівлею продуктів харчування та ліків.

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький подякував ректорові УКУ о. д-ру Богданові Праху за готовність допомогти мешканцям Львівщини.

Як повідомила начальник департаменту з питань соціального захисту населення Наталія Кузяк, відповідні домовленості щодо співпраці з УКУ будуть реалізовані в робочому порядку.