«Укрзалізниця» знижує ціни на проїзд у першому класі поїздів «Інтерсіті+»

Акціонерна компанія “Укрзалізниця” з 1 листопада 2020 року зменшила вартість проїзду у вагонах першого класу швидкісних поїздів “Інтерсіті+” на 15% у внутрішньому сполученні.

Тепер вартість проїзду буде змінюватися не тільки в залежності від дати, але і від дня тижня, в який пасажир здійснює подорож.

«Зокрема, дешевше користуватися вагоном 1 класу швидкісного поїзда у вівторок, дорожче – у п’ятницю, оскільки діють різні коефіцієнти індексації тарифів. Крім того, при купівлі квитків у обидві сторони діє знижка 10%», – повідомляє прес-служба “Укрзалізниці».

Також зазначають, що найбільше пасажири поїздів «Інтерсіті+» зможуть заощадити на вартості проїзду у вагонах 1 класу, якщо купувати квитки за 30 діб до дати відправлення поїзда.