Україна налаштована проводити жорстку антикорупційну політику – Глава держави

Янукович

.Корупція є значною перешкодою для розвитку держави, тому влада налаштована проводити жорстку антикорупційну політику. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив, виступаючи під час Регіонального засідання Всесвітнього економічного форуму в Києві.

«Починаючи з 2011 року вжито низку кроків, спрямованих на створення сучасного законодавства, що має переважно превентивний характер. Лише протягом 2013 року прийнято чотири антикорупційні закони, які повністю відповідають європейським стандартам у цій сфері», – сказав Глава держави.

За його словами, посилюються можливості Державної програми щодо запобігання та протидії корупції на 2011-2015 роки, вдосконалюється система антикорупційних інституцій.

«Серед найважчих, але принципових завдань найближчого часу – наведення порядку в державних закупівлях, зокрема приведення законодавства до стандартів прозорості, доброчесності, створення умов для доступу на цей ринок іноземних партнерів», – наголосив Президент.

«Ми налаштовані на потужний та системний удар по корупції у країні. Така політика має принести радикальні зміни на краще у цій застарілій проблемі, з якою, на жаль, Україна тісно асоціюється у свідомості світової спільноти протягом останнього десятиріччя», – підкреслив Глава держави, додавши, що Україна сповнена рішучості й надалі рухатись шляхом розбудови інститутів держави на основі принципів демократії та економічної свободи.