Учнів та студентів запрошують на виставку військових одностроїв

У музеї українського воїна, що розташований у Львівському будинку офіцерів, відкрили нову виставку «Історія захисту України у військових одностроях».

Серед експонатів виставки – мундири українського війська від найдавніших часів до сьогодення, автентичні речі, зброя, фігури в русі.

«Демонстрація подібних виставок буде цікава молодим людям, особливо хлопцям, як цікавляться історією, армією та нашими перемогами. Переконаниій, відвідувачі виставки з цікавістю переглянуть експонати від княжої доби до захисника Донецького аеропорту в повній екіпіровці», – наголосив директор депаратменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.

Виставка розрахована на експонування впродовж року. Вхід вільний. Оглянути експозицію можна у Львівському будинку офіцерів на вулиці Театральній, 22