Учаснику бойових дій в Афганістані придбали власне помешкання

Сьогодні, 29 вересня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, голова Жовківської РДА Роман Черніховський, начальник управління соціального захисту населення РДА Ігор Гуменюк вручили ключі від власного помешкання мешканцю Жовківщини, Степану Голяку – учаснику бойових дій на території інших країн.

З 1983 по 1986 чоловік проходив військову службу, під час якої брав безпосередню участь у бойових діях в республіці Афганістан.

У 2011 році його визнали особою з інвалідністю внаслідок війни 2 групи.

“Чоловік у тій чужій війні втратив здоров‘я і набув інвалідності. Пан Степан з села Гора на Жовківщині, від 2013 року стояв на квартирній черзі. Сьогодні має світлу квартиру в центрі Жовкви. Дякую місцевій владі, яка підібрала та безпосередньо придбала якісне житло. Привітав нового власника, побажав добра і щастя у власній домівці”, – розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА, для закупівлі житла з державного бюджету виділили понад 758 тисяч гривень.