У Жовкві відбувся форум можливостей #Не_формат

Сьогодні, 10 жовтня, у Жовкві, стартував форум можливостей «#Не_формат». Завітали привітати учасників голова Жовківської районної державної адміністрації Роман Черніховський, заступник голови РДА Андрій Колієвич, голова Жовківської районної ради Роман Горбань та секретар Жовківської міської ради Андрій Мазан. Форум «#Не_формат» – це зустрічі, спілкування, нові знайомства та можливості до створення власних ініціатив, які в подальшому покликані нести позитивний вплив на громади. Форум можливостей ʺНе форматʺ включив у себе декілька платформ: навчальну, культурну, мотиваційну, громадське кафе можливостей від організацій та практичну для працівників РДА/ОТГ. Форум є своєрідною креативною лабораторією суспільних інновацій, а також місцем, де можна знайти однодумців для реалізації своїх проєктів. Крім того, це чудовий простір для діалогу різних секторів, зокрема влади, громадянського суспільства та бізнесу.
Формат проведення форуму складався з панельних дискусій, на яких спікери розповідали про свій досвід, та практичної частини, в якій учасники долучалися до напрацювань.

Зазначимо, організаторами заходу були Львівський обласний молодіжний центр, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Жовківська районна державна адміністрація, відділ культури, молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації.