У Жовкві стартувала дитячо-юнацька футбольна ліга району

futbol16092013

.14 вересня 2013 року в Жовкві на міському стадіоні «Розточчя» відбулося урочисте відкриття Х-го сезону Дитячо-юнацької футбольної ліги району.

В урочистостях взяли участь команд 30-ьох загальноосвітніх закладів району, які протягом 2013-2014 н.р. будуть брати участь у змаганнях. Учасників змагань вітали :

– Ярослав  Гаврих – заступник начальника Львівського обласного комітету з питань фізичної культури та спорту Департаменту освіти та науки Львівської ОДА.;

– Ростислав Заремба – заступник голови Федерації футболу Львівської області

– Валерій Соловйов – доцент ЛДУФК;

– Степан Лаврів – керівник  управління освіти, молоді та спорту Жовківської РДА

– Богдан Багрій – директор Жовківської ДЮСШ.

Після урочистого відкриття відбувся перший матч ліги між командами ЗОШ №1 та ЗОШ №2 м.Жовква, в якому перемогла команда ЗОШ №2 з рахунком 4:3.

Довідка

В березні 2001 року на Жовківщині було створено районну дитячо-юнацьку футбольну лігу. Ініціатором було керівництво Жовківської районної державної адміністрації ( голова райдержадміністрації – Петро Комар) та районного відділу освіти.( керівник – Валерій Соловйов) До складу Ліги входило 22 команди і приймало участь 420 дітей.

Першим чемпіоном ліги стали учні Лавриківської ЗОШ . А вже наступного року склад учасників ліги збільшився до 54 команд, якими було залучено до гри у футбол понад 1000 дітей . Змагання проводились у двох вікових категоріях , Дуже приємно, що ці змагання  стали поштовхом до розвитку масового дитячого футболу на Жовківщині.

Першим чемпіоном серед молодої вікової групи стали учні ЗОШ №3 м.Жовква.