Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

У селі Малехів тривають будівельні роботи на об’єкті лікарської амбулаторії

Сьогодні, 31 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький спільно з Народним депутатом України Ростиславом Тістиком, головою Жовківської РДА Романом Черніховським, заступником голови РДА Андрієм Колієвичем та заступником голови Жовківської районної ради Аллою Жук проінспектували проведення будівельних робіт на об’єкті «Будівництво незавершеного будівництва будинку для людей похилого віку та службових квартир для вчителів під лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, допоміжних приміщень для оздоровлення по вул.Івасюка, 8 в с.Малехів».

Станом на сьогодні виконано 90% будівельних робіт: покладено плитку, встановлено двері, підведено світло та газ, ззовні зроблено відмостку, ливневу каналізацію та змонтовано бордюри. Завершити для введення об’єкта в експлуатацію потрібно –  побілка стін, благоустрій прилеглої території та закупити обладнання. Загальна кошторисна вартість – 15918,72 тис.грн, в т.ч. кошти обласного бюджету – 1000,0 тис.грн, кошти місцевого бюджету – 14818,72 тис.грн.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485