У Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» відбувся історичний квест «Стежками локальної історії»

У суботу, 19 вересня, у Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» відбувся історичний квест «Стежками локальної історії».

Захід організовано БО «БФ «Кузик Уляни» за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Участь у заході взяли 21 дитина-сирота з різних районів області.

Основною метою заходу було поглиблення знань історії України та краю, шляхом проведення ігрового просвітницького квесту.

Також учасники квесту мали змогу:

– наглядно вивчати елементів історії;

– ознайомитись з польовим побутом українського середньовіччя;

– ознайомитись з елементами одягу та зброї різних часових періодів Галичини;

– ознайомитись з легендами краю.

Загалом було створено шість локацій в парку:

1 Локація «Знахар», де дітей частували чаєм та розповідали стародавні рецепти українців.

2 Локація «Привид Епохи», де дітям задавали історичні загадки.

3 Локація «Табір Лицарів», де для дітей відтворили табір середньовічних лицарів, також діти подивилися бій на мечах, стріляли з лука, приміряли обладунки.

4 Локація «Могила воїнів», де відбулась реконструкція бою воїнів УГА.

5 Локація «Мольфар», де на дітей чекав майстер-клас гри на дримбі та заспіви на галявині.

6 Локація «Новітня історія», де діти разом з ветеранами Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор» оглянули макети зброї та засоби захисту.

На згадку про квест діти отримали сертифікати та подарунки.

Проект «Історичний квест «Стежками локальної історії»» від благодійної організації «Благодійний фонд «Кузик Уляни» є одним з переможців конкурсу з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.