У Львові перебуватимуть мощі святого великомученика Георгія Побідоносця

narada

.Сьогодні, 20 листопада, голова Львівської облдержадміністрації  Олег Сало провів нараду щодо організації перебування у Львові мощей святого великомученика Георгія Побідоносця.

«Перебування у Львові цієї святині для нас велика подія. Львівщина – це віруючий край. Я впевнений, що багато громадян захочуть вклонитись мощам. Саме тому всі приготування повинні бути виконані в термін», – наголосив керівник області.

Зазначимо, святиня прибуде до Львова з м. Житомир 1 грудня і перебуватиме тут до 3 грудня.

За результатами наради очільник області дав доручення всім службам, які долучені до цього заходу, щодо своєчасної підготовки до перебування в Львові мощей святого великомученика Георгія Побідоносця.