У Львівському музеї історії релігії презентують виставку «Всеосяжна сила ікони»

У виставковій залі Львівського музею історії релігії представлять виставку «Всеосяжна сила ікони», присвячену 40-річчю діяльності Червоноградської філії Львівського музею історії релігії (палацу Потоцьких).

Серед експонатів 33 відреставровані ікони, написані на дереві та полотні. Хронологічно вони охоплюють період ХVІ–ХХ століть. Ікони вирізняються оригінальним трактуванням відомих сюжетів, своєрідною манерою письма, глибиною передачі відчуття і сенсу віри.

Виставка «Всеосяжна сила ікони» (із збірки Червоноградської філії Львівського музею історії релігії) – результат багаторічної діяльності музею. Вона сформована з творів українського сакрального мистецтва, що були віднайдені на території Західної України. Основна мета виставки – ознайомити з фондовою збіркою філії, з українськими іконописними традиціями, сформувати уявлення про різновиди та символіку ікон, розвинути інтерес до сакрального мистецтва.

Відкриття виставки відбудеться 27 серпня у Львівському музеї історії релігії, що на площі Музейній,1 о 16 годині .

Триватиме виставка до 1 жовтня 2020 року.