У Львівській ОДА проаналізовано динаміку здійснення реєстрації суб’єктів господарювання та зняття з реєстрації

8_news

.11 вересня перший заступник голови облдержадміністрації Богдан  Матолич провів робочу нараду щодо виконання Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

Під час  наради проаналізовано динаміку здійснення реєстрації суб’єктів господарювання та зняття з реєстрації. Проведений моніторинг реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності у розрізі міст та районів області показує, що протягом І півріччя 2013 року зареєстровано 4 701 суб’єкт підприємницької діяльності, що на 25 % менше, ніж за аналогічний період 2012 року. Знято з державної реєстрації 3 844 суб’єкти підприємницької діяльності, що на 36% менше, ніж за аналогічний період 2012 року.Загалом в області свою діяльність проводять 53 281 юридичних осіб та 123 645 фізичних осіб-підприємців.

Зазначимо, відповідно до змін законодавства, які набули чинності з 1 липня 2013 року, функції з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передано від виконавчих комітетів міських рад і районних державних адміністрацій в Державну реєстраційну службу України та її структурних підрозділів.

Змін щодо самої процедури реєстрації, переліку документів чи терміну виконання – немає.