«U-LEAD з Європою» запрошує голів громад до участі у навчанні з питань місцевого самоврядування

Щоб допомогти керівництву громад, Програма  «U-LEAD з Європою» планує впровадження  програми «Кроки для керівників 2021. Онлайн-версія».

До участі у програмі оберуть 150 міських, селищних, сільських голів, які візьмуть участь у семитижневому інтенсиві з вебінарів та практикумів, впровадження якого  розпочнеться 1 березня 2021 року та проходитиме виключно онлайн.

Відібрані для участі голови отримають стратегічну орієнтацію у важливих для місцевого самоврядування темах, зможуть налагодити співпрацю з колегами, а також спільно зі своєю командою матимуть змогу підготувати проєкт, який, у разі успішного відбору, отримає фінансування на впровадження.

«Керівництво органів місцевого самоврядування щодня змінює життя своїх громад. Лідери громад визначають напрямок розвитку та приймають ключові рішення, при цьому зіштовхуються із щоденними викликами від  відповідальності та можливостями від нових повноважень і ресурсів. Постійно змінюючи свою громаду, важливо і самим встигати за змінами, добре орієнтуватись у новому, бути в контакті з експертами та колегами з інших громад», – зазначають організатори.

Для участі у відборі потрібно заповнити форму та до 18:00 години 15 січня 2021 року надіслати її на адресу regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши назву вашої громади та область.

Більше інформації про програму за посиланням.

Нагадаємо, що з ініціативи Львівської ОДА в області тривають обговорення з представниками ОТГ пропозицій до обласних цільових програм та змін законодавства про старост. Зокрема, вчора таке обговорення відбулось із громадами колишніх Пустомитівського, Городоцького, Перемишлянського, Жовківського та Кам’янка-Бузького районів.

«Розуміємо, що не всі мають досвід ефективного формування бюджету, структури управління тощо, тому такі обговорення відбудуться із керівниками усіх районів. Громада має чітко розуміти, як витрачати фінансовий ресурс, а також орієнтуватися, на яку допомогу може розраховувати з обласного чи державного бюджету»,- зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.