У кабінеті тверезого водія за п’ять місяців провели майже тисячу оглядів

На базі Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень, що на вулиці Кульпарківській, 95 уже шостий місяць працює кабінет для проведення медичних оглядів водіїв.

За п’ять місяців роботи у кабінеті провели 932 огляди нетверезих водіїв. Переважна більшість обстежених водіїв перебувала у стані наркотичного сп’яніння.  Таких водіїв виявилось півтори сотні, алкогольне сп’яніння зафіксували у 102 водіїв, іще два водія перебували під дією як алкоголю, так і наркотиків.

Кабінет працює цілодобово, у ньому чергують позмінно бригади, що складаються із 7 лікарів та 6 медсестер. На роботу кабінету скерували 715 тисяч гривень.

Огляд водіїв роблять у присутності поліції. За інформацією Патрульної поліції Львівської області, станом на початок листопада на території області трапилася 495 ДТП за участі нетверезих водіїв, з них 78 аварій з постраждалими, в яких загинуло шестеро осіб і травмовано 109 осіб.

На території Львівщини поліцейські за 10 місяців склали 2626 протоколів на нетверезих водіїв.