У дитячому садку у с. Зимна Вода виконали вже понад 80% робіт

У c. Зимна Вода триває будівництво дитячого садка. Проєкт реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Однією із найбільших соціально важливих потреб Зимноводівської громади є створення нового закладу дошкільної освіти, оскільки, дитсадки населеного пункту переповнені та не в повній мірі задовольняють освітні потреби населення.

Новий садочок розрахований на 160 місць. Після завершення робіт там зможуть розміститися вісім груп дошкільнят. Роботи на об’єкті активно продовжуються, відсоток будівельної готовності складає понад 80%.

Підрядною організацією на сьогодні здійснено: будівництво двоповерхової будівлі, котельні з навісом, утеплення фасаду, улаштування покрівлі, LED-панелей для освітлення та встановлено датчики пожежної сигналізації. Тривають внутрішні оздоблювальні роботи та підведення внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж.

Завершити роботи заплановано цьогоріч.