У День Героїв на Личакові вшанували борців за волю України

Сьогодні Львівщина разом з усією Україною відзначає День Героїв, які віддали життя за волю України.

Аби віддати шану українцям, які пожертвували власним життям за незалежність України, голова Львівської ОДА Максим Козицький разом із першим заступником Андрієм Годиком поклали квіти та запалили лампадки біля могил Героїв на Личаківському кладовищі (на полі почесних поховань №67 та №76).

Довідково:

День Героїв або Свято Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, Небесної Сотні та сучасної українсько-російської війни.