Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Творчі колективи Жовківщини привітали військових

12 січня 2020 року творчі колективи із Жовківщини завітали з різдвяною концертною програмою до військовослужбовців 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в селі Старичах Яворівського району Львівської області.
Дух Різдва, диво народженого Спасителя світу, родинне тепло – з такою місією здійснили поїздку до військових учасники концерту. Чудовий ансамбль сопілкарів Жовківського районного Народного дому (кер.Василь Юрочко), ВІА “Жовківські музики”, вокальний колектив “Джерела Розточчя”, які продовж чотирьох років в час різдвяних свят відряджались на схід України до наших дорогих захисників, вокальний ансамбль Жовківського РНД, юна солістка Марічка Сало (кер.Анаталій Щурик),незмінні в своїй справі ведучі – Богдан Бовшик та Оксана Войтович , звукооператор Мирослав Томасевич.
Творити добрі справі разом дуже легко.
Смаколики для військових готували: Руслана Козакевич, Марія Дорош, Марія Лущик, Галина Петрівська, Лариса Дудок. Окреме “ДЯКУЮ” за обід та цікаву екскурсію в музеї.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485