Центру легеневого здоров’я передали вантаж для реанімаційної підтримки пацієнтів

Сьогодні, 5 квітня, Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (Центр легеневого здоров’я) отримав черговий медичний вантаж.

Про це інформує в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

Це, зокрема, 70 палет з розхідними матеріалами, які призначені для реанімаційної підтримки пацієнтів, які знаходяться у важкому стані: дихальні кисневі маски дорослі (8000) та дитячі (1000) для неінвазивної вентиляції, ендотрахеальні інтубаційні трубки 10000, назальні канюлі (11000), зволожувачі для кисневих систем.

Сума коштів, за які ці матеріали закупили, складає 13 мільйонів гривень.