“Тримаємо на контролі питання впорядкування документації по земельних ділянках учасникам АТО у кварталі Білогорща”,- Юрій Бучко

Cьогодні, 26 травня, відбулась зустріч заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка з учасниками АТО щодо виділення їм  земельних ділянок  у кварталі Білогорща.

Учасники АТО порушили питання оформлення землевпорядної  документації на земельні ділянки.

Відтак, проблема полягає у тому, що під час оформлення земельних ділянок встановлено технічну помилку, зокрема накладання  земельної ділянки Рясне-Руської сільської ради на територію кварталу Білогорща.

Юрій Бучко, зазначив, щоб виправити цю помилку необхідно розробити технічну документацію по зміні меж земельної ділянки, що накладається. У цьому випадку технічна документація виготовляється на підставі рішення  Рясне -Руської сільської ради.

“Щодо ситуації з накладанням земельної ділянки Рясне-Руської сільської ради на територію кварталу Білогорща, розробник документації, а це Львівський інститут землеустрою, допустив помилку. Відтак, він звернувся до Рясне-Руської сільської  ради для виправлення помилки шляхом розроблення документації щодо зміни. У четвер відбудеться засідання комісії Рясне – Руської  сільської ради,  під час якого напрацюють проект рішення щодо змін меж земельної ділянки, яка накладається на квартал Білогорща”, – наголосив Юрій Бучко.

За його словами,  у п’ятницю рішення щодо зміни конфігурації земельної ділянки винесуть на сесію.

“Львівська ОДА тримає на контролі питання впорядкування документації по земельних ділянках учасникам АТО у кварталі Білогорща”, – підкреслив Юрій Бучко.