Троє львівських медиків у складі делегації МОЗ відправилися до Італії

Двоє лікарів-анастезіологів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру та один медик з Львівської обласної клінічної лікарні добровільно у складі делегації МОЗ України полетіли до Італії для перейняття досвіду у лікуванні пацієнтів із коронавірусом.

«Дякую нашим лікарям за самовіддану працю. Впевнений, що ці знання допоможуть врятувати не одне життя. Також велика подяка страховій компанії «УНІКА», яка покрила витрати, пов`язані зі страхуванням життя та здоров`я цих лікарів», – наголосив очільник Львівщини Максим Козицький.

Нагадаємо, що учора Президент України Володимир Зеленський підписав указ про допомогу Італії в боротьбі з пандемією коронавірусу.

Документом передбачається, що бригада українських медиків вирушить до Італії для допомоги в боротьбі з пандемією COVID-19 та обміну досвідом.

Частина лікарів буде визначена Міністерством охорони здоров’я України, інші – Міністерством внутрішніх справ. Відтак, Україна забезпечить оплату та захист лікарям, а італійська сторона – проживання та харчування.