Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Терцентри соціального обслуговування отримали перші продуктові набори від соціально відповідального бізнесу

Сьогодні, 3 квітня, отримано перші продуктові набори від Національної мережі  продуктових магазинів АТБ в рамках співпраці органів виконавчої влади із соціально відповідальним бізнесом з метою забезпечення соціального захисту населення в період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Набори приймають районні/ міські територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центри надання соціальних послуг об’єднаних територіальних громад.

«Це суттєва допомога найуразливішим категоріям людей Львівщини до Великодніх свят та в часи пандемії коронавірусу», – зазначила директор департаменту Наталія Кузяк.

Загалом 15577 одиноких громадян похилого віку та з інвалідністю, які мешкають на Львівщині та потребують стороннього догляду будуть забезпечені продуктовими наборами.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485