Терцентри соціального обслуговування отримали перші продуктові набори від соціально відповідального бізнесу

Сьогодні, 3 квітня, отримано перші продуктові набори від Національної мережі  продуктових магазинів АТБ в рамках співпраці органів виконавчої влади із соціально відповідальним бізнесом з метою забезпечення соціального захисту населення в період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Набори приймають районні/ міські територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центри надання соціальних послуг об’єднаних територіальних громад.

«Це суттєва допомога найуразливішим категоріям людей Львівщини до Великодніх свят та в часи пандемії коронавірусу», – зазначила директор департаменту Наталія Кузяк.

Загалом 15577 одиноких громадян похилого віку та з інвалідністю, які мешкають на Львівщині та потребують стороннього догляду будуть забезпечені продуктовими наборами.