Табір “Росинка” отримав нові лавки

Сьогодні, 26 травня, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець спільно з директорм ДП «Рава-Руське лісове господарство»  Антоном Косовським відвідали ЖРДОТ «Росинка».

В рамках акції «Зроблено своїми руками», у якій взяло участь ДП «Рава-Руське лісове господарство», було виготовлено дерев`яні лави та подаровано директору дитячому табору «Росинка» Луці Павлюку.

Посадовці оглянули територію дитячого табору, літні будиночки, також перевірили стан основних житлових корпусів. Оцінюючи стан матеріально-технічної бази табору, перевіряючи постановили, що заклад потребує реконструкції сцени, в чому й зобов`язались допомогти.