“Створення сімейних молочних ферм – один з пріоритетів Львівщини”, – Юрій Бучко

Сьогодні 5 червня, заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко здійснив робочу поїздку в Жовківський та Буський райони.

Під час робочого візиту в Жовківський район Юрій Бучко відвідав лабораторію з аналізу молока.  Системою менеджменту молочного стада та лабораторними дослідженнями молока у Львівській області охоплено 10,0 тис. корів. Послугами лабораторії користуються понад 80 малих (4-10 корів), середніх (20-100 корів) та великих (100-3000 корів) господарств із 14 областей.

Одним із ключових перспективних завдань Львівської аграрної дорадчої служби – будівництво кооперативного молокопереробного заводу у Львівській області. Уряд Канади фінансує проект на 1 млн дол. Решта інвестиції – від виробників молока, які здаватимуть молоко на завод. Такі інвестори стають акціонерами заводу на суму, що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій.

У с. Купче Буського  району Юрій Бучко ознайомився із роботою сімейної молочної ферму Мар’яни та Сергія Паливоди. Сімейна молочна ферма збудована за підтримки канадського проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні». З початку дії канадського проекту відкрито 68 ферм, в тому числі в області – 49 ферм.

«Відкриття таких  сімейних молочних ферм, дозволяє  не лише  створити нові робочі місця, але й розвивати виробництво продукції з доданою вартістю», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко.