Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Степан Ціолковський окреслив основні завдання до виконання на тиждень

.P9168560

16 вересня голова Жовківської РДА Степан Ціолковський провів щотижневу апаратну нараду.

В роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тарас Перейма, керівник апарату РДА Людмила Бобель та керівники структурних підрозділів Жовківської районної державної адміністрації.

На початку роботи, С. Ціолковський зазначив, що головними завданнями, насамперед  є виконання  завдань та соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Голова РДА ще раз наголосив, що кожне поставлене завдання має бути спершу обговорене на нараді в голови, відтак – у профільному структурному підрозділі, стосовно якого воно ставиться, а узагальнююча нарада із виконання завдання має підбити підсумки результатів роботи.

Під час наради, присутні обговорили стан справ підготовки об’єктів соціальної сфери  району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014рр., а також сфери житлово – комунального господарства.

На засіданні обговорено ряд  питань, зокрема: заходи з запобігання загоранням торфів, перевірки роботи комунальних служб району з метою належної підготовки комунального та котельного господарства  до опалювального сезону;  забезпечення дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування житлом та інші.

Завершуючи нараду, голова РДА акцентував увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на дотриманні виконавської дисципліни та оперативному розгляді і вирішенні проблем людей.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485