Степан Ціолковський окреслив основні завдання до виконання на тиждень

.P9168560

16 вересня голова Жовківської РДА Степан Ціолковський провів щотижневу апаратну нараду.

В роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тарас Перейма, керівник апарату РДА Людмила Бобель та керівники структурних підрозділів Жовківської районної державної адміністрації.

На початку роботи, С. Ціолковський зазначив, що головними завданнями, насамперед  є виконання  завдань та соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Голова РДА ще раз наголосив, що кожне поставлене завдання має бути спершу обговорене на нараді в голови, відтак – у профільному структурному підрозділі, стосовно якого воно ставиться, а узагальнююча нарада із виконання завдання має підбити підсумки результатів роботи.

Під час наради, присутні обговорили стан справ підготовки об’єктів соціальної сфери  району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014рр., а також сфери житлово – комунального господарства.

На засіданні обговорено ряд  питань, зокрема: заходи з запобігання загоранням торфів, перевірки роботи комунальних служб району з метою належної підготовки комунального та котельного господарства  до опалювального сезону;  забезпечення дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування житлом та інші.

Завершуючи нараду, голова РДА акцентував увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на дотриманні виконавської дисципліни та оперативному розгляді і вирішенні проблем людей.