Степан Середа повторно очолив Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер

На сесії Львівської обласної ради депутати затвердили на посаду директора комунального закладу ЛОР “Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер” Степана Середу.

За призначення терміном на п’ять років проголосував 51 депутат. Степан Середа очолює диспансер вже впродовж 19 років.

“На сьогодні в диспансері працює 88 працівників, з яких 28 лікарів, 35 медсестер та 8 масажистів. Звісно, як керівник, мрію, аби диспансер й надалі розвивався і ставав надсучасним центром спортивної медицини Львівщини”, – зазначив очільник закладу.

Метою діяльності Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру є надання лікувально-профілактичної, діагностичної, консультативної та медичної допомоги представникам спорту вищих досягнень, а також учням дитячо-юнацьких спортивних шкіл, школам вищої спортивної майстерності, Львівському фаховому коледжу спорту та ветеранам спорту.

“Звісно, спортивна медицина надзвичайно важлива для розвитку галузі загалом. Розуміємо, що від якісної роботи медиків, від наявності сучасного обладнання та фахових спеціалістів також залежать успіхи спортсменів. Саме тому розвиток диспансеру неймовірно важливий для процвітання, як фізичної культури так і спорту вищих досягнень, загалом”, – каже начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.