Стартує Всеукраїнський конкурс #Вірш_у_кадрі

З 27 травня по 22 червня 2020 року відбудеться конкурс #Вірш_у_кадрі, головною метою якого є популяризація найкращих надбань української класичної та сучасної поезії, збільшення україномовного контенту у популярних соціальних мережах.

Форум Видавців проводить конкурс спільно з книжковими блогерами: Іриною ЮрченкоТетяною Морарь та Лілією Гордієнко.

«Учасники можуть обрати вірш або уривок з вірша будь-якого автора українською мовою, який відповідає темі конкурсу. Учасниками можуть стати особи, віком від 18 років. Переможців оголосять 22 червня 2020 року на сайті bookforum.ua та їх на сторінках у соціальних мережах», – розповіла директор департаменту культури Ірина Гаврилюк.

Переможець або переможниця конкурсу отримає брендовану футболку і торбу книжок від «Форуму видавців».

Положення про проведення конкурсу та реєстраційна форма доступні на сайті bookforum.ua.