Стартує реєстрація на проходження сертифікації педагогічних працівників

Сьогодні стартує реєстрація на проходження сертифікації педагогічних працівників. Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним.

«Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню», – зазначили у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

До кожного наступного етапу допускатимуться ті учасники, які успішно пройшли попередній. Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

“Під час сертифікації відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації (проводить Український та регіональні центри оцінювання якості освіти); самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи); вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи)”, – повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Зазначимо, цього року сертифікацію зможе пройти не більше двох тисяч вчителів початкової школи.  Наказом Міністерства освіти і науки України визначено граничну кількість вчителів для проходження сертифікації в розрізі регіонів.

Оксана Буй