Співпраця депутатів та облдержадміністрації сприяє успішному виконанню обласних програм, – Максим Козицький

На черговій сесії Львівської обласної ради депутати заслухали звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік виконувалась в контексті реалізації 5 стратегічних цілей Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року, якими визначені: Конкурентоспроможна економіка, Якість життя, Відкриті кордони, Розвинуте село, Туристична привабливість.

«Розумію, що я не доклався до виконання обласних програм та бюджету, але 2019 рік був доволі успішний. Завдяки співпраці обласних депутатів та облдержадміністрації було перевиконання бюджету. Торік прийнято 30 обласних програм, більшість з яких успішно виконано. Сподіваюсь на конструктивну співпрацю і надалі. Я переконаний, що лише синергія та робота пліч-о-пліч зможе привести нас до результатів, які будуть помітні не лише на папері, а й на якості життя людей. Мусимо забути про чвари та політичні ігрища і спрямувати усі сили на спільну роботу. Цього року ми переходимо на трирічне бюджетування, гадаю воно буде більш збалавансоване і ми продемонструємо ще кращі показники», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

На виконання Стратегії реалізовувалися 30 обласних цільових програм, програма капітального будівництва, а також вживалися ряд завдань та заходів з вирішення найактуальніших соціально-економічних проблем регіону.

При цьому, пріоритетним було нарощення інвестиційного потенціалу, вирішення проблемних питань реального сектору економіки, підвищення якості надання публічних послуг в соціальній сфері, добробуту мешканців області та їх соціальний захист.