Сьогодні свої двері для малечі відкрив оновлений дошкільний навчальний заклад у с.Зіболки.

Із цією приємною подією жителів села привітали народний депутат Ростислав Тістик, голова Жовківської РДА Роман Черніховський, перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, заступник голови Андрій Колієвич, голова Жовківської міської ради Олег Вольський.

За сприяння народного депутата Ростислава Тістика роботи по реконструкції даху Зіболківського дошкільного навчального закладу – проєкт програми соціально-економічного розвитку, реалізований за кошти державного бюджету. Загальний кошторис робіт — 1,2 млн. грн.

Реконструкція даху дитсадочка була вкрай необхідна. Самій будівлі вже багато років. За цей час дах потребував капітального ремонту. Тож вирішити проблему можна було лише завдяки його реконструкції. Нині дах на дитсадку покрили металопрофілем.

Загалом відвідують садочок 58 дітлахів, це 3 вікові групи.

«Малеча всіх населених пунктів Жовківщини має виховуватися в сучасних і комфортних умовах. Саме тому ми приділяємо особливу увагу дошкільним закладам освіти», – зазначив голова РДА Роман Черніховський.