Сьогодні – шоста річниця від початку боїв за Донецький аеропорт

У ніч з 25 на 26 травня 2014 року розпочалась боротьба за Донецький аеропорт. Озброєні проросійські бойовики в ультимативній формі вимагали від українських захисників скласти зброю і здатися. Однак, українські військові дали їм гідну відсіч.

Боротьба за стратегічний об’єкт продовжувалася і тривала 242 дні. За офіційними даними, загинуло понад 200 українських військових.

Захисників Донецького аеропорту за проявлену мужність, відвагу та неймовірну стійкість назвали Кіборгами.

“Сьогодні наші воїни продовжують стримувати ворога на Сході України, тим самим доводячи усьому світові, що українська нація є незламна та непереможна”, – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Довідково.

Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва — аеропорт, розташований на північному заході міста Донецьк. Названий на честь композитора 20-го століття Сергія Прокоф’єва, який народився в Донецькій області. Призупинив обслуговування рейсів 26 травня 2014 року  і остаточно оголошений закритим 3 червня 2014 року. Зруйнований в ході бойових дій.