Сім’ям загиблих в авіакатастрофі на Харківщині виплатять по 25 тис. грн. компенсації з обласного бюджету

25 вересня біля міста Чугуїв на Харківщині у авіакатастрофі загинули 7 офіцерів та 19 курсантів Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба.

На жаль, серед них було також і двоє мешканців Львівщини – Віталій Вільховий та Ростислав Булій. 28 вересня прийнято рішення виплатити сім’ям цих двох загиблих курсантів по 25 тисяч гривень з обласного бюджету.

Співчуваємо горю рідних! Вічна пам’ять хлопцям!