Щотижнева апаратна нарада у режимі skype – зв’язку

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Черніховського сьогодні, 9 листопада, відбулася апаратна нарада  за участю першого заступника Любов Дунець, керівника апарату Ганни Богуш та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.У ході наради обговорено ряд робочих питань життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти, спорту, роботи силових структур.  Основним питанням на апаратній нараді було питання щодо прийняття необхідних заходів щодо недопущення розповсюдженню та захист від зараження короновірусом COVID-19 на території району.

За підсумками апаратної наради керівникам структурних підрозділів та установ були надані ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району за різними напрямками роботи.