Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Щотижнева апаратна нарада у режимі skype – зв’язку

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Черніховського сьогодні, 23 листопада, відбулася апаратна нарада  за участю першого заступника Любов Дунець, керівника апарату Ганни Богуш та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.У ході наради обговорено ряд робочих питань життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти, спорту, роботи силових структур.  Основним питанням на апаратній нараді було питання щодо прийняття необхідних заходів щодо недопущення розповсюдженню та захист від зараження короновірусом COVID-19 на території району.

За підсумками апаратної наради керівникам структурних підрозділів та установ були надані ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району за різними напрямками роботи.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485